Gelerija

medienos_sandelys.jpg

Apie mus

Pagrindinė įmonės veikla yra miškininkystė, teikiame paslaugas miško ir žemių savininkams:
Miško savininku  konsultuojame kokias ūkines priemones galima, arba būtina atlikti Jų miškuose. Parengiame reikalingus dokumentus miško kirtimo leidimams gauti, kertame mišką ir realizuojame pagamintą medieną.  Dirbame su didžiausiais Lietuvos ir Latvijos medienos perdirbėjais,  esame sudarę ilgalaikes medienos tiekimo sutartis,  todėl galime miško savininkams pasiūlyti aukštą kainą už medieną. Atsakingai elgiamės su privačia ir valstybine nuosavybe, iš anksto išsprendžiame medienos transportavimo per svetimas valdas ir sandėliavimo klausimus. Deriname darbų atlikimą prie oro sąlygų, negadiname laukų ir kelių.
Miško įveisimo  srityje už Europos sąjungos paramą dirbame nuo pat šios paramos atsiradimo ištakų 2004 m., todėl puikiai žinome paramos reikalavimus, administravimo tvarką ir žinoma  miškininkystės reikalavimus. Per ilgą laikotarpį mūsų darbuotojai turi sukaupę patirtį, kokį mišką geriausia veisti,  kaip prižiūrėti, kad jis gerai augtų.
UAB „Miškija“ yra Lietuvos miško savininkų asociacijos narys, dalyvaujame kaip socialiniai partneriai diskusijose su LR Žemės ūkio ir Aplinkos ministerija dėl Europos sąjungos paramos miškininkystei įstatymų tobulinimo.
Savo darbe su klientais vadovaujamės atsakomybės ir skaidrumo principais.
 


Copyright © 2014 Miškija. Visos teisės saugomos.